Serwisant

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: serwisant help desk helpdesk

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Serwisant

Wymagania:
• Zaawansowana znajomość systemów operacyjnych Windows 7 oraz XP;
• Znajomość zagadnienia pracy systemów Windows w domenie Active Directory;
• Znajomość i umiejętność konfiguracji prostych urządzeń sieciowych (access point, switch, router);
• Znajomość i umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp.);
• Wiedza z zakresu konfiguracji oraz obsługi pakietu biurowego Office (2007, 2010, 2013);
• Prawo jazdy kat. B;
• Umiejętność właściwego diagnozowania i usuwania usterek sprzętowych i softwareowych;
• Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym;
• Umiejętność pracy w zespole, szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu.

Mile widziane:
• Znajomość systemów urządzeń mobilnych: Android, IOS;
• Certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu systemów Windows.

Zakres obowiązków:
• Wsparcie dla pracowników firmy w Polsce i zagranicą w pracy z komputerem;
• Realizacja zakupów sprzętu;
• Okazjonalne delegacje do oddziałów w Polsce;
• Instalacja i konfiguracja stanowisk zgodna ze standardem przyjętym w firmie;
• Wykonywanie instalacji oraz bieżące utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, sieci LAN oraz urządzeń peryferyjnych;
• Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania.

Oferujemy:
• Pracę w doświadczonym zespole;
• Wynagrodzenie na poziomie 3000 – 3500 zł brutto miesięcznie;
• Umowę o pracę uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym lub inną formę zatrudnienia;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym z miejscem i czasem na odpoczynek oraz rozrywkę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-13
Wyświetlona: 6224 razy