Android Developer

praca it: etat dla Devonshire / Łódź

Tagi: android java aplikacje mobilne

*Android Developer poszukiwany!!! *

Oferta jest skierowana do doświadczonych osób w obszarze tworzenia aplikacji na platformę Android. Duże możliwości rozwoju, nauki oraz udział w międzynarodowych, unikalnych projektach.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • tworzenie architektury i rozwijanie nowych aplikacji mobilnych
  • ciągłe doskonalenie aplikacji już istniejących
  • współpraca w międzynarodowym zespole projektowym
  • wsparcie i coaching mniej doświadczonych pracowników
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia przy tworzeniu aplikacji na platformę Android
  • dobra znajomość Android SDK i bibliotek wspierających
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami powiązanymi z platformą Android
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • udział w dużych projektach dla światowych liderów w swoich branżach
  • szkolenia, kursy (językowe, branżowe)
  • realne możliwości podnoszeia kwalifikajci i rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • umowa o pracę, kontrakt lub B2B
  • bogaty pakiet socjalny i szereg udogodnień dla pracowników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-12
Wyświetlona: 5093 razy