New Business Manager

praca it: etat dla Mipro Interactive / Łódź

Tagi: new business new business manager

Mipro Interactive Michalczyk i Prokop to miejsce, w którym szanujemy to, kim jesteś i kim chcesz być. Akceptujemy Twoje poglądy, pasje i zainteresowania. Od lat pracujemy na rzecz renomowanych marek różnych branż, wspierając naszych Klientów pomysłami i najwyższej jakości realizacjami materiałów reklamowych.

Opis stanowiska:

Osoba będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż oraz prezentację produktów i usług e-marketingowych.

Warunek konieczny:

Minimum roczne, potwierdzone sukcesami doświadczenie w sprzedaży usług B2B w branży reklamowej. Własny portfel klientów i wypracowanych kontaktów handlowych będzie dodatkowym atutem.

Od kandydata oczekujemy ponadto:

• doświadczenia w zakresie prowadzenia spotkań biznesowych z klientami,
• dobrej znajomości rynku reklamy i marketingu internetowego,
• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
• wysokiej orientacji na wyniki,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• dobrej znajomości pakietu MS Office,
• posiadania prawa jazdy kat. B.
• wysokiej kultury osobistej,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• zaangażowania, efektywności i umiejętność pracy w zespole.

Główne zadania:

- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Przygotowanie prezentacji i ofert
- Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
- Prowadzenie spotkań handlowych
- Przygotowywanie ofert i negocjowanie kontraktów
- Osiąganie założonych celów sprzedażowych
- Pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
- samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- miłą atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-10
Wyświetlona: 6191 razy