Front-end Developer

praca it: etat dla Square Design Sp. z o.o / Kielce

Tagi: css html frontend js jquery

Opis stanowiska pracy:

Do twoich obowiązków będzie należało kodowanie front-endu aplikacji i portali internetowych na podstawie mockup-ów. Będziesz również uczestniczył w procesie projektowania i planowania front-endu użytkownika.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w tworzeniu front-endu aplikacji i portali internetowych
  • biegła znajomość HTML5 i CSS3
  • biegła znajomość JS i jQuery ( lub podobnej )
  • znajomość Saas lub Less oraz narzędzi wspomogających ( np. Compass )
  • znajomość metodologi BEM i OOCSS
  • znajomość fron-end frameworków ( twitter, zurb, etc. )
  • biegła obsługa jednego ze środowisk IDE ( eclipse, netbeans, sublime text , etc. ),
  • podstawowa znajomość narzędzi do tworzenia grafiki rastrowej ( gimp, photoshop )
  • znajomość przynajmniej jednego systemu wersjonowania plików ( git, svn )
  • znajomość języka angielskiego umożliwiające swobodne czytanie dokumentacji
  • podstawowe poczucie estetyki webdesign-u
  • sumienność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność radzenia sobie z problemami
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość jednego z frameworków MV* ( amber.js, angular.js, backbone.js, etc.)
  • znajomość narzedzi grunt.js, yoman, bower
  • znajomość BDD (Behavior-driven development)
  • znajomosc RWD (Responsive web design)
  • znajomosc UX i tematyki projektowania interfejsu użytkownika

Miejsce pracy

  • Kielce

Forma zatrudnienia

  • umowa o prace, umowa o dzieło, faktura VAT

Dlaczego miałbyś u nas pracować:

  • dajemy solidne wynagrodzenie za dobrą pracę na pełen etat
  • pracujemy w niedużym 10 osobowym zgranym zespole, który wierzy w to co robi ;)
  • jesteśmy wyrozumiali co do godzin Twojej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-06
Wyświetlona: 6229 razy