Młodszy Programista Java - praktyka

praca it: etat dla PGS Software S.A. / Wrocław

Tagi: Java Enterprise Web Camel Solr

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Mamy biura we Wrocławiu, Rzeszowie i Warszawie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Miejsce pracy: Wrocław

W ramach podstawowego programu praktyk w PGS Software możesz mieć okazję między innymi poznać pełen cykl produkcji oprogramowania w oparciu o SCRUM i wziąć udział w tworzeniu różnych aplikacji.

Jeśli: posiadasz doświadczenie akademickie w programowaniu w języku JAVA/J2EE lub Android (Twoim dodatkowym atutem będzie udział w projektach webowych) posiadasz status studenta III, IV lub V roku dobrze znasz zagadnienia IT jesteś osobą komunikatywną wiążesz swoją przyszłość zawodową z programowaniem w JAVA i szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozpocząć swoją karierę szybko się uczysz Zaaplikuj do nas już teraz!

Oferujemy:

Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego świata, Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole, Doskonałą atmosferę pracy, Możliwość poznania pełnego cyklu produkcji oprogramowania, Dla najlepszych praktykantów przewidujemy praktyki płatne, Możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych osób.

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-06
Wyświetlona: 2138 razy