Web Design - STAŻ

praca it: etat dla Galileo Media Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: Web Designer Web Design grafika Junior staż

Galileo Interactive (http://www.galileo.com.pl/ ) jest agencją interaktywną prezentującą mocne, analityczne i strategiczne podejście do marketingu. Tworzymy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta umożliwiając mu osiągnięcie jego marketingowych założeń. Pomiędzy wieloma projektami nastawionymi na promocję marek i produktów realizowanymi dla takich firm jak Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Barilla Group, TESCO, Kimberly-Clark stworzyliśmy także ważne społeczne serwisy: Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Polish Guide, oficjalny polski serwis przygotowany dla zagranicznych kibiców podczas UEFA EURO 2012.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na STAŻ do działu
WEB DESIGN
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• projektowanie serwisów internetowych,
• projektowanie kreacji wizualnych na potrzeby kampanii internetowych,
• realizacja animacji na potrzeby kampanii internetowych,
• tworzenie layoutów aplikacji Facebook’owych,

• znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Flash,
• orientacja w zagadnieniach związanych z usability serwisów internetowych,
• mile widziane doświadczenie w kreowaniu serwisów i kampanii internetowych,
• dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole.

Oferujemy:
• Nieustanny rozwój merytoryczny,
• Udział w ciekawych projektach dla największych marek na rynku,
• Możliwość pracy z najlepszymi w swojej dziedzinie,
• Świetną atmosferę pracy,
• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-04
Wyświetlona: 6053 razy