Inżynier ds. integracji oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: oprogramowanie integracja niemiecki Android Java

Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy Specjalisty IT z komunikatywną znajomością j. niemieckiego do pracy we Wrocławiu lub Monachium.

Opis stanowiska:
• Konfiguracja i zarządzanie środowiskami oraznarzędziami związanymi z ciągłą integracją oprogramowania (Jenkins, Sonatype Nexus, Sonar Source/Qube)
• Konfiguracja Code and Design Review Tools and Tuning Tools (JProfiler)
• Przygotowywanie i przeprowadzanie testów w środowisku mobilnym (iOS, Android)
• Instalowanie aktualizacji aplikacji oraz konfiguracja testów
• Ścisła współpraca z zespołem programistów

Wymagania:
• Dobra znajomość środowisk i narzędzi integracji oprogramowania
• Znajomość języka Java
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Linux oraz językami Python, Ruby lub Perl
• Znajomość metod testowania strukturalnego oraz procesów tworzenia oprogramowania
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Gotowość do odbywania podróży służbowych do Niemiec
• Umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności technicznych poprzez udział w szkoleniach
• Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-03
Wyświetlona: 4789 razy