Stażysta w dziale web development

zlecenia it dla ITSG Sp. z o.o. / Kielce

Tagi: Programista CMS HTML

ITSG to innowacyjna firma typu software house z oddziałami w Warszawie i Kielcach, działająca na polskim rynku od ponad 10 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Staż w dziale web development

Miejsce pracy: Warszawa lub Kielce
Rodzaj zatrudnienia: Staż płatny

Zakres stanowiska/Opis stanowiska
Do nowego projektu dla naszego klienta poszukujemy junior web developera, którego zadaniem będzie obsługa systemu CMS – tworzenie stron www oraz aplikacji mobilnych na iPada zgodnie z szablonami dostarczonymi przez klienta.
Wymagania:
• poczucie estetyki – doświadczenie graficzne mile widziane
• podstawowa znajomość HTML
• preferowana osoba z doświadczeniem w obsłudze systemów CMS
• dobra znajomość języka angielskiego
• dostępność na 4/5 etatu na 2 miesiące
• kandydat może pracować w naszym biurze w Warszawie lub w Kielcach (w zależności od preferencji).

Oferujemy:
• Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w ciekawym projekcie dla międzynarodowej firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nawiązania współpracy na dłużej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-20
Wyświetlona: 6641 razy