Specjalista ds.pozycjonowania

praca it: etat dla X-KOM / Częstochowa

Tagi: SEO HTML CSS Google Analitycs Google Insights

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 17 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

• Stała praca nad zapewnieniem wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych,
• Analiza pozycji serwisu X-KOM.PL w rankingach,
• Praca nad optymalizacją treści serwisu na potrzeby pozycjonowania,
• Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania.

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy (5 dni w tygodniu),
• Doświadczenie zawodowe w zakresie pozycjonowania stron internetowych poparte sukcesami,
• Bardzo dobra znajomość zasad SEO,
SEO Copywriting,
• Znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych,
• Praktyczna znajomość HTML oraz CSS,
• Znajomość technologii stron www,
• Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych,
• Znajomość narzędzi: Google Analitycs, AdWords, Google Insights for Search, Google Optimizer, Google Trends,
• Wiedza z zakresu marketingu, w szczególności marketingu internetowego,
• Kreatywne podejście do wykonywanych zadań,
• Zmysł analityczny,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków.

Oferujemy:

• Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
• Pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
• Pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• Umowę o pracę,
• Miejsce pracy w centrum miasta (10 minut od Dworca PKP i PKS).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-20
Wyświetlona: 7753 razy