Specjalista ds. sprzedaży

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: Specjalista ds sprzedaży

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy
będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
- doświadczenie min. 1 rok w sprzedaży i obsłudze klienta biznesowego
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność przygotowywania materiałów sprzedażowych i marketingowych
- gotowość do częstych wyjazdów
- silna motywacja do osiągania stawianych celów, samodyscyplina i samodzielność
- wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
- systematyczność
- biegła znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
- znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:
- mile widziana znajomość rynku centrów handlowych, rozwiązań mulitmedialnych, IT, nowoczesnych technologii
- mile widziane wykształcenie wyższe (uczelnie z zakresu nauk ekonomicznych, biznesu)
- kreatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:
- Ścisła współpraca z Key Account Managerem
- Pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych
- Przygotowywanie materiałów marketingowych i notek prasowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Udział w spotkaniach handlowych
- monitorowanie rynku i działań konkurencji

Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie (praca na miejscu);
 atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników całego zespołu
 pracę w dynamicznym, młodym zespole;
 niezbędna narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
 udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-19
Wyświetlona: 5707 razy