Programista/programistka Java

praca it: etat dla OneStep Software Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Java Jee

Numer referencyjny 161/02/14

OneStep Software Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376) zajmuje się budowaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych dla firm.

Co różni nas od innych?
- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy realizującej projekty z zakresu bankowości elektronicznej, aktywnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Programisty/programistki Java

1. Zadania:
- analiza, projektowanie i implementacja nowych systemów bankowych, rozwijanie i integracja istniejących systemów
- implementowanie automatycznych testów jednostkowych
- opiniowanie dokumentacji analitycznej

2. Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka JAVA 6 i obiektowych wzorców projektowych
- znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
- umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
- znajomość technologii rodziny XML, w szczególności XmlSchema, XSLT i Web Services
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
- umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
- znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem

3. Mile widziane:
- znajomość OSGi, Struts, TopLink i JPA

3. Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia, wyjazdy integracyjne
- prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-19
Wyświetlona: 4521 razy