Konsultant ds. wdrożeń ERP

praca it: etat dla JCommerce / Kraków

Tagi: ERP wdrażanie wdrożeniowiec

uż od 2005 roku działamy na rynku IT specjalizując się w realizacji różnorodnych projektów informatycznych dla klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Każdy projekt pozwala nam się rozwijać, dlatego nieustannie zapraszamy do współpracy nowych specjalistów. Chcemy, by wspólnie z nami tworzyli firmę, która posiada swój wyjątkowy i prawdziwy charakter, gdzie każdy projekt stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, a codzienna praca jest prawdziwą przyjemnością.

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: Konsultant ERP/Kraków

Dlaczego warto u nas pracować:
-gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
-wspieramy rozwój poprzez szkolenia w ramach Akademii Kompetencji JCommerce
-stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
-integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
-relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne
-oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego

Opis stanowiska:

-prowadzenie analiz procesów biznesowych
-modelowanie procesów biznesowych
-prowadzenie prac analitycznych i projektowych w zakresie kastomizacji systemu (dostosowania do wymagań klienta)
-współpraca z zespołem programistów przy implementacji nowych funkcjonalności
-testowanie nowych funkcjonalności
-konfiguracja systemu zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami
-prezentacja funkcjonalności i prowadzenie testów akceptacyjnych z klientem
-migracja danych
-prowadzenie szkoleń
-asysta przy bieżącej obsłudze systemu u klienta

Wymagania:

-min. 3 lata doświadczenia na stanowisku konsultant / starszy konsultant przy wdrażaniu systemów klasy ERP
-bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych
-dobra znajomość zasad rachunkowości
-zdolności analityczne i projektowe
-doświadczenie w prowadzeniu analizy procesów biznesowych
-doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych
-znajomość języków programowania (SQL w stopniu zaawansowanym)
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
-umiejętność planowania zadań, tworzenia harmonogramów pracy
-umiejętność prowadzenia szkoleń
-dobra znajomość języka angielskiego
-komunikatywność
-otwartość na nowe wyzwania
-gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

-znajomość MS Dynamics NAV
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem
-znajomość metodyk zarządzania projektem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-19
Wyświetlona: 5287 razy