Programista JavaScript

praca it: etat dla Hypermedia / Warszawa

Tagi: programista developer javascript jquery extjs css3 webgl

Agencja Hypermedia wraz z ekspansją na polskim rynku poszukuje osoby do Zespołu Technologicznego na stanowisko:
Developer JavaScript

Główne obowiązki:

Doświadczenia w programowaniu obiektowym w JavaScript. Doświadczenia w użyciu framewok Query. Znajomości zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych, struktur danych, algorytmów przetwarzania danych. Znajomości działania protokołu HTTP. Praktycznej znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji webowych. Znajomości XHTML 1.0 Strict i CSS2. Znajomości elementów HTML5 i CSS3. Znajomości narzędzi wspierających programowanie w środowisku przeglądarek IE, FF, Chrome, Opera i Safari. Umiejętności posługiwania się narzędziami kontroli wersji SVN, Git. Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji. Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy. Umiejętności pracy w zespole. Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Otwartości na nowe technologie.

Docenimy:

Znajomość Three.js/WebGL, Canvas. Praktyczną znajomość API popularnych serwisów (Facebook, Google Maps, YouTube itp.). Znajomość notacji UML. Znajomość Node.js. Poczucie humoru.

Oferujemy:

Udział w realizacji ciekawych projektach dla dużych międzynarodowych Klientów. Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej. Atrakcyjne wynagrodzenie. Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata. Samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności. Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole. Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy. Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej. Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wszystkich spełniających postawione wymagania i zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i/lub portfolio klikając wyślij.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-19
Wyświetlona: 5241 razy