Programista .NET (wszystkie poziomy doświadczenia)

praca it: etat dla Apriso Sp. z o. o. / Kraków

Tagi: Programista NET

Dołączając do Zespołu Badan i Rozwoju Oprogramowania Apriso/3DS (www.apriso.com) będziesz miał(a) możliwość spełnienia swoich aspiracji zawodowych w twórczym, przyjaznym i profesjonalnym środowisku. Tutaj pracownicy dobrze się czują, rozwijają swoje umiejętności i kompetencje, w pełni realizują swój potencjał zawodowy.
Nowoczesne technologie, dobrze zorganizowane i zgrane zespoły pracujące w oparciu o zwinne techniki, międzynarodowa atmosfera, wzajemna pomoc, światowej klasy produkty oraz globalni klienci są nieodłącznymi atrybutami pracy w Apriso/3DS.
W związku z ciągłą rozbudową krakowskiego Centrum Badań i Rozwoju oraz połączeniem z Dassault Systemes (3DS), poszukujemy do pracy utalentowanych kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
• Prowadzenie badań nowych technologii, analiz, tworzenie prototypów nowych rozwiązań
• Projektowanie nowych rozwiązań dla produktów
• Rozwój kodu, testów jednostkowych, prawa zgłoszonych usterek (używając technologii wymienionych poniżej)
• Pomoc przy tworzeniu dokumentacji technicznej w tym materiałów szkoleniowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (najchętniej ukierunkowane na inżynierię oprogramowania)
• Doświadczenie w technologii Microsoft .Net, HTML5, JavaScript, bazy MS SQL oraz Oracle
• Pasja do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości
• Gotowość do nauki oraz ciągłego rozwoju
• Umiejętność pracy w zespole przy użyciu technik agile
• Umiejętność poszukiwania rozwiązań dla pojawiających się wyzwań
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poszukujemy osób ze zróżnicowanym doświadczeniem (od praktykanta po doświadczonego eksperta) – rozpatrzymy każdą nadesłaną aplikację.

Jeżeli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ rozwój produktów, dostarczać rozwiązania dla wiodących, globalnych firm – ta oferta jest dla Ciebie – dołącz do nas!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-13
Wyświetlona: 5268 razy