Grafik / Web Designer

praca it: etat dla Elchupacabra / Warszawa

Tagi: Photoshop Illustrator HTML CSS

Elchupacabra to zespół najlepszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie budowania strategii marki, projektowania grafiki i tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W celu wzmocnienia naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Opis stanowiska:
Projektowanie i skład materiałów graficznych pod kątem rozwiązań webowych oraz mobilnych
Opracowywanie projektów od fazy koncepcji do przekazania do produkcji
Projektowanie materiałów reklamowo-promocyjnych
Przygotowanie koncepcji layoutów

Wymagania:
Praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign),
Dobra znajomość HTML, CSS, dodatkowym atutem będzie znajomość Javascript (jQuery, inne rozwiązania typu AJAX)
Znajomość trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej oraz rozwiązań mobilnych
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Kreatywność

Oferujemy:
Umowa o pracę/współpracę/zlecenie
Samodzielność, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych kampanii
Przyjazna atmosfera pracy
Elastyczny czas pracy

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: studio@elchupacabra.co

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-12
Wyświetlona: 6188 razy