front end, javascript, html5, css

praca it: etat dla Elchupacabra / Warszawa

Tagi: Frontend Developer

Elchupacabra to zespół najlepszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie budowania strategii marki, projektowania grafiki i tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W celu wzmocnienia naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend Developer

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:
Tworzenie zaawansowanych systemów i stron zgodnie ze specyfikacją
Projektowanie nowych aplikacji webowych
Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej

Wymagania:
Znajomość HTML5, CSS3
Znajomość Javascript/CoffeeScript
Umiejętność cięcia stron pod różne przeglądarki (w tym mobilne)
Zorientowanie w trendach i wchodzących na rynek technologiach
Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Mile widziane:
Doświadczenie z pracą z PhoneGap/Samsung Smart TV/WebGL

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe i elastyczny czas pracy
Udział w międzynarodowych projektach
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia zawodowe oraz językowe

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: studio@elchupacabra.co

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-11
Wyświetlona: 5090 razy