Specjalista baz danych

praca it: etat dla Index Copernicus Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: SQL bazy danych MS Access deduplikacja danych

Obowiązki
• Tworzeniem interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi
• Optymalizacją wydajności rozwiązań bazodanowych
• Rozwój i wdrażanie skryptów SQL
• Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych
• Instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych,
• Deduplikacja danych
• Zapobieganie i usuwanie uszkodzeń baz danych
• Tworzenie narzędzi (oprogramowania) do przeszukiwania baz danych
• Tworzenie narzędzi (oprogramowania) do monitorowania systemów informatycznych
• Opracowywanie i analiza wymagań dla rozwiązań informatycznych
• Sporządzanie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań
• Aktywne uczestnictwo w projektach, w które zaangażowany jest zespół

Wymagania i kompetencje
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka, matematyka, lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka SQL i tematyki baz danych
• Bardzo dobra znajomość baz danych (MS Access, MySQL 5.6)
• Mile widziana znajomość technologii/rozwiązań: Hibernate (framewrok), Java EE 6, VBA, ARIS lub równorzędne
• Co najmniej dobra znajomość tematyki hurtowni danych i technologii w niej wykorzystywanych
• 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• doskonała organizacja pracy, samodzielność
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętności analityczne
• Znajomość narzędzi analitycznych
• Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na projekt techniczny
• Inicjatywa, kreatywność, dokładność i efektywność

Oferta
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• udział w ambitnym przedsięwzięciu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-11
Wyświetlona: 5199 razy