Programista / Programistka PHP

praca it: etat dla Green Beam Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Programista PHP Zend Framework

Green Beam – Agencja Marketingu Interaktywnego poszukuje zdolnych osób do Działu IT na stanowisko:
Programista PHP

Tryb pracy: W siedzibie firmy

Zadania:

  • projektowanie i rozwój serwisów internetowych
  • podnoszenie jakości technologii w firmie
  • współpraca międzydziałowa przy realizowanych projektach

Czego oczekujemy:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP
  • znajomości PHP 5.3 lub nowszego
  • znajomości HTML i CSS, Javascript (jQuery) oraz technologii AJAX
  • znajomości baz danych SQL (MySQL oraz PostgreSQL)
  • doświadczenia w pracy z systemami wersjonowania (SVN, GIT)
  • terminowości i dyscypliny
  • kreatywności i samodzielności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość Zend Framework 2
  • znajomość Doctrine
  • doświadczenie w pracy z systemami CMS (concrete5, prestashop, drupal).

Co oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach
  • bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Gdańsku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-11
Wyświetlona: 6229 razy