Specjalista SQL

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: sql

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osób zainteresowancyh
9-miesięcznym kontraktem na stanowisku Specjalisty SQL.

Zakres obowiązków:
• Zapewnianie sprawnego działania serwerów SQL w wyznaczonych obszarach EMEA
• Odpowiedzialność za prawidłowy proces backupu serwerów SQL oraz współpraca ze Specjalistą ds. Backupów
• Monitorowanie powierzoną infrastrukturą IT i podejmowanie koniecznego działania w przypadku awarii
• Rozwiązywanie zgłoszonych problemów dotyczących powierzonej infrastruktury zgodnie z przyjętymi warunkami SLA
• Aktywne poszukiwanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji. Rekomendowanie i wdrażanie ich po akceptacji przełożonego
• Odpowiedzialność za wdrażanie standardów bezpieczeństwa. Współpracowanie w tym zakresie z Działem Bezpieczeństwa
• Realizowanie zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa
• Aktywne uczestnictwo w projektach realizowanych przez IT CC

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość systemów i technologii informatycznych, a w szczególności praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu serwerów Microsoft SQL
• Minimum 4-letnie doświadczenie w IT, z czego minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
• Doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu projektów informatycznych
• Mile widziane doświadczenie z innymi bazami jak Oracle, DB2, Progress
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolność analitycznego myślenia
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 4691 razy