New Business Manager

praca it: etat dla GOGOmedia Sp.zo.o / Warszawa

Tagi: new business manager

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną typu software house, obsługującą klientów w płaszczyźnie bardzo zaawansowanych web-aplikacji. Poszukujemy nietuzinkowego, przebojowego, głodnego sukcesu , a przede wszystkim skutecznego kandydata na stanowisko: New Business Manager.

Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa
Kategoria: Marketing/Reklama/Public Relations
Tryb pracy: W siedzibie firmy lub zdalny (do ustalenia)

Opis stanowiska:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów (web aplikacje, systemy WWW)
  • Analiza potrzeb, budżetowanie projektów i ofertowanie
  • Doradztwo i prezentacja rozwiązań dla klientów

Czego wymagamy:

  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży w branży reklamowej lub technologicznej
  • znajomość branży interaktywnej (internetowej) będzie ważnym dodatkowym atutem
  • umiejętności budowania relacji z Klientami i zespołem
  • nieszablonowości w myśleniu i otwartości na nowe rozwiązania
  • dbałości o szczegóły oraz sumienności w wykonywaniu codziennej pracy
  • profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej

Co oferujemy:

  • pracę w młodym, otwartym i dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • pracę przy nowatorskich projektach
  • wysoką kulturę pracy, dużą niezależność
  • Atrakcyjny system motywacyjny: stała pensja plus prowizje zależne od wartości sprzedanych projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie doradcze przy realizacji ofert i prezentacji
  • Dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia, możliwość pracy zdalnej – to Ty decydujesz, jak Ci wygodniej, dla nas liczy się efekt

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 6299 razy