IT Assistant

praca it: etat dla Cybercom Poland / Warszawa

Tagi: IT Assistant

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od ponad 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012”.

Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Wiemy, że taki kapitał wymaga nieustannej staranności i troski ze strony zarządzających firmą i całej organizacji. Zatrudniamy wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: IT Assistant

Na: pół etatu
Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Opis stanowiska:

• Pomoc w utrzymywaniu i administrowaniu sieciami komputerowymi i związanymi z nimi środowiskami informatycznymi,
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem, w tym wymiana wadliwych elementów jeśli jest to konieczne,
• Konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania komputerów firmowych,
• Obsługa Helpldesku

Oczekujemy:

• Umiejętności administrowania systemami operacyjnymi z rodziny MS Windows oraz Unix/Linux ,
• Znajomości zagadnień sieciowych Lan/Wan (Ethernet, TCP/IP),
• Znajomości systemów operacyjnych Windows Server 2003/2008/2012,
• Znajomości pakietu MS Office,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Umiejętności diagnozowania i usuwania problemów i usterek programowych oraz sprzętowych występujących w trakcie eksploatacji sprzętu komputerowego,
• Mile widziane osoby studiujące

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy,
• Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę,
• Elastyczność godzin pracy oraz działania
• Ściśle określoną ścieżkę kariery,
• Możliwość rozwoju zawodowego w tym techniczne szkolenia i certyfikaty,
• Zajęcia z języka angielskiego w biurze,
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Ubezpieczenie na życie,
• Pakiet Benefit Multisport,
• Dobrą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• Dobrze wyposażoną bibliotekę, a także możliwość jej poszerzania o sugerowane pozycje,
• „Owocne” poniedziałki – dostawa świeżych owoców w każdy poniedziałek dla naszych pracowników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 5669 razy