Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim

praca it: etat dla New-Invest / Wrocław

Tagi: telemarketing sprzedaż sales język angielski

Firma z branży marketingu internetowego, ze względu na rozwój projektów na skalę międzynarodową, poszukuje do swojego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży z językiem angielskim.

Obowiązki:

-Wsparcie i rozwój istniejącej bazy klientów
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Sprzedaż rozwiązań i usług IT
-Identyfikacja możliwości rozszerzenia działalności i analizy potencjału rynku

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Podstawowa znajomość sektora IT i Marketing
-Nastawienie na realizację celów
-Pewność siebie w kontaktach z klientami w Wielkiej Brytanii
-Umiejętności analityczne
-Skuteczne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat
-Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne
-Bardzo dobra atmosfera pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 4728 razy