Programista aplikacji mobilnych - Android / iOS

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: Android JavaScript CSS HTML

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, poszukujemy Specjalistów ds. Programowania Aplikacji Mobilnych:

Opis stanowiska:
• Współpraca z menadżerami w celu dostarczania rozwiązań dla produktów aplikacji mobilnych
• Opracowywanie strategii technologicznej oraz dostarczanie specyfikacji technicznej produktów
• Współtworzenie aplikacji mobilnych
• Wsparcie młodszych programistów
• Dbałość o ulepszanie procedur i stosowanie dobrych praktyk programistycznych
• Zapewnianie wysokiej jakości produktu
• Współpraca z innymi zespołami programistów

Wymagania:
• Około 3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji Android
• Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji BlackBerry
• Doświadczenie w pracy z metodykami Agile
• Bardzo dobra znajomość technologii: Java, HTML, CSS, AJAX, JavaScript, XSD, JSON
• Znajomość protokołów HTTP oraz HTTPS
• Znajomość wzorców projektowych
• Umiejętność pisania tekstów jednostkowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność koordynacji pracy zespołowej
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość dynamicznego rozwoju dzięki współpracy ze specjalistami w swojej branży
• Pakiet świadczeń
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-06
Wyświetlona: 5236 razy