Account Executive

praca it: etat dla Directweb Interactive / Warszawa

Tagi: Account Executive

Directweb Interactive- agencja interaktywna poszukuje osoby na stanowisko New Business Managera.

Zakres obowiązków:

• Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje i negocjacje cenowe, negocjacje umów)
• Opieka nad poszczególnymi markami
• Koordynacja realizacji projektów
• Umiejętność konstruowania ofert sprzedażowych pod akcje marketingowe
• Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji
• Przygotowywanie raportów w prowadzonych działań przełożonemu oraz Klientom

Wymagania:
• min. półroczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
• doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych (warunek konieczny)
• znajomość marketingu internetowego, przede wszystkim rynku social media
• mile widziana znajomość komunikacji marketingowej na forach internetowych
• doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość
• inicjatywa i samodzielność w działaniu, proaktywne podejście
• komunikatywność, umiejętność współpracy z wymagającym Klientem, asertywność

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system prowizyjny
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość uczestniczenia w projektach dla dużych marek
• przyjazną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-05
Wyświetlona: 6163 razy