iOS/ Android Developer

praca it: etat dla Nomtek / Wrocław

Tagi: iOS Android Wroclaw Warszawa

Opis stanowiska pracy

Nomtek to młody osiągający sukcesy zespół tworzący aplikacje na telefony komórkowe. Współpracujemy z wieloma zagranicznymi start-upami pomagając każdemu z nich stworzyć “the next big thing” dzięki czemu mamy szerokie spojrzenie na aktualne trendy. Tworzymy także własne aplikacje, wspomagamy się nawzajem przy prywatnych projektach. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony http://www.nomtek.com.

Oferujemy:

Pracę z najnowocześniejszymi technologiami mobilnymi.
Elastyczność miejsca i czasu pracy: biura ul. Świdnicka 22 we Wrocławiu oraz ul. Żurawia 43 w Warszawie lub praca zdalna z dowolnego miejsca na świecie.
Krótkie międzynarodowe projekty gwarantujące szybki feedback użytkowników i dużą satysfakcję z pracy.
Lekka metodyka, duża dynamika, duża waga głosu każdego członka teamu.
Indywidualne podejście do Twoich potrzeb.
Atrakcyjne warunki finansowe.
Wymagania

Oczekiwania:
Pasja i talent do tworzenia prostych i pięknych rozwiązań trudnych problemów.
Chęć zespołowego rozwijania się, innowacji i tworzenia wysokiej jakości usług.
Profesjonalizm.
Dodatkowe atuty kandydata:

Udział w projektach Open Source lub hobbystyczne tworzenie własnych aplikacji.
Doświadczenie z technologiami mobilnymi i/lub webowymi.
Chęć i umiejętność prowadzenia zespołu.
Chęć podróżowania i predyspozycje do kontaktów z klientem.
Aby zbudować dynamiczny zespół poszukujemy ludzi o szerokim spektrum doświadczenia, zarówno z dużym jak i niewielkim stażem pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-03
Wyświetlona: 5619 razy