Specjalista ds. wsparcia infrastruktury IT

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: linux windows exchange

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie problemów technicznych związanych ze sprzetem komputerowym, systemami operacyjnymi, innymi urządzeniami oraz sieciami komputerowymi
• Bieżąca inwentaryzacja związana z infrastruktura IT Wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów
• Czynny udział w nowych projektach dotyczących rozwoju infrastruktury IT
• Tworzenie i rozwijanie dokumentacji technicznej pod katem systemów operacyjnych, serwerów i komputerów
• Tworzenie i aktualizowanie procesów oraz procedur z podległego obszaru IT
• Czynny udział w rozwijaniu funkcjonalności oferty ITO
• Reprezentowanie działu jako punkt kontaktu pod kątem eskalacji problemów technicznych oraz komunikowanie statusu infrastruktury IT
• Inne zadania, zlecone przez Dyrektora Centrum ITO

Wymagania:
• Znajomość środowisk Microsoft SBS2003/ Windows Server 2003/ 2008
• Doświadczenie w administracji systemami Linux (najlepiej Debian)
• Znajomość zagadnień wirtualizacji, bazując na rozwiązaniach HYPER-V oraz VMware (VM Server, ESXi, ESX 3.5-4.0, VSphere)
• Doświadczenie w pracy z systemami Microsoft Exchange (2007, 2010, SBS2003)
• Znajomość zagadnień w obrębie sieci LAN
• Mile widziane certyfikaty MCP/MCSA/MCSE/CompTIA/ ITIL v2 or v3 Foundation
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysoko rozwinięta komunikatywność oraz otwartość na zmiany

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-27
Wyświetlona: 5439 razy