Software Architect (XP practices)

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Bełchatów

Tagi: TDD Agile Groovy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora finansowego, dynamicznie się rozwiająca, prowadząca szereg innowacyjnych projektów z pogranicza nowych technologii i finansów.

Miejsce pracy: Kraków
SA/KKO/1
Opis Stanowiska:
inspirowanie i prowadzenie zespołu developmentu, realizującego sztandarowy projekt w obszarze regulatory reporting
inspirowanie zespołu w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych
bycie wizytówką zespołu, także w kontakcie z Klientem (oddział firmy w UK)
współpraca z Analitykami Biznesowymi
piecza nad realizacją projektu wg metodologii Agile
Wymagania:
doświadczenie w roli Architekta
doświadczenie w praktykach XP, takich jak: TDD, Pair Programming, CI
płynna znajomość języka angielskiego
dobra znajomość technologii Java, XQuery, Groovy, Puppet, Gemfire, Oracle XML DB, Maven lub podobnych
doświadczenie w DDD, OOD, Functional Paradigm
świetna znajomość metodyki Agile
plusem będzie doświadczenie w realizacji projektów dla instytucji finansowych
Oferujemy:
pracę w znanej instytucji finansowej, będącej liderem na rynku światowym
kluczową rola w realizacji flagowego projektu firmy
dostęp do najnowszych technologii
pracę wg metodyki Agile
intesywny program szkoleniowy
świetny pakiet benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowane na adres : kkoperniak@devonshire.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-23
Wyświetlona: 6341 razy