Java Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Wrocław

Tagi: Java Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Budowa i rozwój oprogramowania dla branży medycznej.
• Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania.
• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
• Praca w zespole projektowym

Wymagania:
• Doświadczenie w procesach produkcji oprogramowania zorientowanych na zapewnienie jakości
• Wiedza dotycząca procesów integracji i zarządzania wersjami
• Znajomość JEE, Spring Framework, Hibernate
• Znajomość takich narzędzi jak Maven, Hudson/Jenkins
• Znajomość JSF 2.0, GWT/SmartGWT
• Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL
• Mile widziana znajomość narzędzi kontroli wersji (Subversion,CVS, Git) oraz systemów obsługi zgłoszeń (JIRA,Bugzilla,Mantis)
• Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Możliwość pracy w młodym, dynamicznym, odnoszącym międzynarodowe sukcesy zespole
• Stały rozwój w zespołach pracujących nad ambitnymi projektami IT
• Nowe wyzwania i satysfakcję z osiąganych celów
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-23
Wyświetlona: 4410 razy