Programista PHP - Warszawa

praca it: etat dla Galileo Interactive / Warszawa

Tagi: Programista MySQL PHP Javascript CSS PostgreSQL

Galileo Interactive (www.galileointeractive.pl) od kilku lat dostarcza najbardziej skuteczne rozwiązania biznesowe w obszarze Nowych Mediów. Pracujemy dla wiodących marek na polskim rynku: Kraft Foods, Tesco, Bakoma, BOŚ, Muzeum Powstania Warszawskiego, NESTLE, Davidoff itp. Byliśmy również strategicznym partnerem internetowym dla PL 2012 – koordynatora przygotowań Polski do UEFA Euro2012.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista PHP

Opis stanowiska:
Tworzenie i modyfikacja różnorodnych serwisów internetowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, PostgreSQL
• Znajomość XHTML / CSS / JavaScript
• Doświadczenie w pracy z dowolnym framerowk’iem
• Innowacyjność
• Zaangażowanie

Mile widziane
• Znajomość symfony framework
• Obeznanie w jQuery
• Umiejętność optymalizacji serwisu pod kątem SEO

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Swobodną atmosferę pracy
• Ciekawe wyzwania zawodowe
• Pracę w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-22
Wyświetlona: 5201 razy