Graphic Designer / Web Designer

praca it: etat dla Galileo Interactive / Warszawa

Tagi: Web Designer Web Design Designer Grafik Flash Illustrator Photoshop

Galileo Interactive (www.galileointeractive.pl) od kilku lat dostarcza najbardziej skuteczne rozwiązania biznesowe w obszarze Nowych Mediów. Pracujemy dla wiodących marek na polskim rynku: Kraft Foods, Tesco, Bakoma, BOŚ, Muzeum Powstania Warszawskiego. Byliśmy również strategicznym partnerem internetowym dla PL 2012 – koordynatora przygotowań Polski do UEFA Euro2012.

Web Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• projektowanie serwisów internetowych,
• projektowanie kreacji wizualnych na potrzeby kampanii internetowych,
• realizacja animacji na potrzeby kampanii internetowych,
• tworzenie layoutów aplikacji Facebook’owych,
• doskonała znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Flash,
• orientacja w zagadnieniach związanych z usability serwisów internetowych,
• co najmniej dwuletnie doświadczenie w kreowaniu serwisów i kampanii internetowych,
• dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole.

Oferujemy:
• Nieustanny rozwój merytoryczny,
• Udział w ciekawych projektach dla największych marek na rynku,
• Możliwość pracy z najlepszymi w swojej dziedzinie,
• Świetną atmosferę pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-22
Wyświetlona: 5408 razy