Starszy specjalista ds.SEM

praca it: etat dla Brave Brain / Kraków

Tagi: SEM SEO pozycjonowanie google adwords google adchoice

Jesteśmy 12-sto osobową agencją reklamową specjalizującą się w tworzeniu oraz obsłudze średniobudżetowych kampanii reklamowych.

Zadania:
· stworzenie działu SEM w naszej agencji,
· planowanie działań SEM dla naszych klientów,
· docelowo możliwe zarządzanie działem SEM,
· budowa struktur, planowanie i realizacja strategii kampanii PPC,
· rozwój i optymalizacja prowadzonych kampanii pod kątem stawianych celów biznesowych (ROI, ilość i jakość sprowadzanego ruchu),
· prowadzenie oraz bieżąca optymalizacja kampanii PPC,
· nadzór nad kosztami i budżetem, analiza i monitoring – generowanie raportów,
· optymalizacja serwisu pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych,
· przygotowania szczegółowych raportów z prowadzonych działań,

Oczekujemy:
· umiejętności efektywnego zarządzania kampaniami z zakresu SEM,
· maksymalnego nastawienia na cel realizowanych kampanii,
· udokumentowanego doświadczenia w planowaniu i egzekucji kampanii w linkach sponsorowanych,
· bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z marketingiem w wyszukiwarkach i systemu Google Adwords,
· znajomość Google Analytics w stopniu zaawansowanym
· umiejętności obsługi programów Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel, PowerPoint,
· zainteresowania mediami interaktywnymi i Internetem,
· bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:
· wiedza oraz doświadczenie z zakresu SEO
· doświadczenie w działaniach związanych z eMarketingiem,
· aktualny Certyfikat Qualified Google Advertising Professional,
· mile widziane wykształcenie: ekonomiczne lub społeczne (socjologia, ekonomia, metody ilościowe, marketing, psychologia lub zarządzanie).

Oferujemy:
· dobre warunki finansowe – wynagrodzenie stałe + premia za wynik,
· realizację b.ciekawych projektów wraz z naszym zespołem,
· szkolenia,
· pracę w młodym dynamicznym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-18
Wyświetlona: 5728 razy