grafik / operator dtp

zlecenia it dla kreacja.co / Warszawa

Tagi: grafik DTP art director kreacja

GRAFIK/ OPERATOR DTP

Opis Stanowiska

- opracowywanie projektów graficznych według wymogów klienta (plakaty, ulotki, katalogi, billboardy, siatki wielkoformatowe, materiały POS itp.)
- przygotowanie plików produkcyjnych

Wymagania

- doskonała znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
- znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki
- bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu DTP
- precyzja w wykonywaniu zadań
- wyrozumiałość dla myśli twórczej
- minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata
- wykształcenie min. średnie

Oferujemy

- przyjazną atmosferę
- możliwość rozwoju
- dogodny sposób zatrudnienia
- możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie e-maila zawierającego:

- CV ze zdjęciem
- portfolio (do 5 MB)
- List motywacyjny z oczekiwaniami finansowymi oraz akceptowanymi formami zatrudnienia

na adres studio@kreacja.co

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-17
Wyświetlona: 6241 razy