Analityk Internetowy

praca it: etat dla Grupa Unity / Wrocław

Tagi: analityk seo analytics

Jesteśmy największym dostawcą systemów e-commerce na polskim rynku, który tworzy kompleksowe rozwiązania, wspierające nowoczesną wielokanałową sprzedaż i dystrybucję, wykorzystującą wszystkie punkty styku z konsumentami. Grupa Unity ma na koncie blisko 50 wdrożeń e-commerce oraz ponad 200 z zakresu e-marketingu i e-biznesu. Możemy pochwalić się zatrudnieniem na poziomie 200 osób oraz najszerszym na rynku dostępie do platform e-commerce. Eksperci Grupy specjalizują się także w tworzeniu, wdrażaniu oraz integracji dedykowanego oprogramowania dla spółek giełdowych, instytucji finansowych, międzynarodowych koncernów oraz średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych. Dowiedz się więcej na www.unity.pl.

W związku z intensywnym rozwojem potrzeb naszych klientów oraz nowymi ciekawymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Internetowego we Wrocławiu.

Obowiązki

- Monitorowanie działań konkurencji klientów Grupy Unity w zakresie promocji e-commerce w internecie,
- Analizy kluczowych mierników efektywności i skuteczności rozwiązań optymalizacyjnych (on i off-site),
- Obsługa systemów statystycznych w celu monitorowania KPI,
- Analizy żywotności kluczowych obszarów serwisów internetowych,
- Analizy przebiegu kampanii on-site i off-site prowadzonych dla klientów Grupy Unity,
- Analizy efektywności dla wybranych landing page’s,
- Prognozowanie efektywności planowanych kampanii on-site i off-site,
- Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z obszaru analityki internetowej,
- Projektowanie rozwiązań technicznych i koordynacja testów A/B,
- Wdrożenia i rozbudowy implementacji Google Analytics,
- Tworzenie i rozbudowa dashboard’ów analitycznych,
- Rozwój oferty i usług analityki internetowej oraz analityki e-commerce.

Wymagania

- Znajomość rynku i trendów związanych z marketingiem internetowym,
- Znajomość narzędzi i metod używanych do badania ruchu i sprzedaży internetowej,
- Znajomość narzędzi i technik wykorzystywanych w projektach SEO i PPC,
- Zaawansowana znajomość pakietu MS-Office,
- Wiedza z zakresu testów A/B a także na temat optymalizacji konwersji oraz z obszaru analityki webowej,
- Samodzielność i proaktywność,
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

- Certyfikat Google Analytics Qualified Individual,
- Znajomość narzędzi analitycznych innych niż Google Analytics,
- Doświadczenie w realizacjach projektów i kampanii SEO, PPC lub display,
- Chęć do rozwoju i zaangażowanie w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy

- Rozwijające projekty wewnętrzne jak i zewnętrzne,
- Projekty prowadzone dla największych firm w Polsce,
- Udział w wydarzeniach branżowych i konferencjach nt. analityki webowej, e-commerce, e-marketingu,
- Zatrudnienie na pełny etat w biurze we Wrocławiu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-15
Wyświetlona: 5712 razy