Graphic Designer

praca it: etat dla Xann Internet Solutions / Lędziny

Tagi: Designer Graphic Html Flash DTP

Szukamy osób, które myślą nieszablonowo, fascynują się webdesign’em, chcą rozwinąć swe skrzydła pod okiem fachowców a docelowo otrzymać referencje z jednej z najbardziej znanych firm zajmujących się SEO / SEM w Polsce.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie projektów graficznych zgodnych z wymaganiami klienta (praca z Briefem);
  • Tworzenie interfejsów użytkownika w oparciu o technologie internetowe;
  • Projektowanie layoutów stron i sklepów internetowych z uwzględnieniem funkcjonalności CMS;
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność projektowania funkcjonalnych stron www oraz portali internetowych zgodnie z aktualnymi trendami;
  • Zmysł estetyczny;
  • Kreatywność i innowacyjność;
  • Praktyczna znajomość Adobe Photoshop;
  • Samodzielność;
  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań;

Mile widziane:

  • Znajomość XHTML/HTML5 CSS/CSS3;
  • Umiejętność cięcia grafiki do HTML;
  • Znajomość DTP (przygotowanie do druku);
  • Znajomość programu Corel Draw.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy);
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole;
  • Stacja robocza z dwoma 22 calowymi monitorami, Adobe Photoshop CS4;
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-14
Wyświetlona: 4575 razy