Manager Produktu – Rozwoju Aplikacji SaaS

praca it: etat dla www.edge.com.pl / Kraków

Tagi: SaaS rozwój aplikacji manager produktu

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej na rynku rozwiązań informatycznych, realizującej projekty wymagające zaawansowanych technologii, poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie pełniła rolę właściciela produktu odpowiedzialnego za jego rozwój.

Główne zadania:

  • wsparcie w kreowaniu wizji produktów
  • specyfikowanie produktów, oprogramowania
  • analiza wymagań
  • określanie celów do osiągnięcia w ramach kolejnych wydań
  • definiowanie szczegółowych wymagań funkcjonalnych i biznesowych dla zespołów pracujących w Agile
  • wsparcie we wprowadzaniu produktów na rynek

Oczekujemy:

  • doświadczenia w przygotowaniu specyfikacji wymagań dla oprogramowania
  • kreatywności w budowaniu koncepcji nowych produktów
  • biznesowego spojrzenia na realizowane projekty
  • ogólnej znajomości procesu tworzenia oprogramowania
  • znajomości zasad projektowania produktów internetowych i mobilnych
  • doświadczenia we współpracy z zespołami programistycznymi * praktycznego doświadczenia w korzystaniu z różnych aplikacji webowych
  • wiedzy na temat trendów i obecnie używanych technologii webowych
  • zainteresowania rynkiem start-upów i nowych aplikacji
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość Agile
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie marketingowe lub sprzedażowe w branży internetowej
  • umiejętność makietowania interfejsów aplikacji

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-14
Wyświetlona: 7721 razy