Administrator Bankowych Systemów Raportowych

praca it: etat dla SMT Software / Warszawa

Tagi: Oracle admnistrator ETL

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: .Admin/Warszawa/0114/SI
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Utrzymanie środowisk produkcyjnych i testowych
• Konfiguracja środowisk testowych i produkcyjnych
• Monitorowanie środowisk produkcyjnych i testowych
• Udział w projektach/zadaniach informatycznych
• Podnoszenie bezpieczeństwa środowisk oraz dbałość o ich wysoką dostępność i wydajność
• Implementacja zmian na środowiska testowe i produkcyjne
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla utrzymywanych środowisk

Wymagania:
• Znajomość baz danych Oracle
• Znajomość narzędzi (na poziomie operatora): Data Stage (IBM Information Server) oraz Oracle Data Integerator
• Znajomość procesów ETL
• Dobra znajomość języka zapytań SQL, mile widziany PL/SQL
• Umiejętność tworzenia skryptów w Bash
• Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Mile widziana znajomość platform UNIX, Linux, AIX
• Mile widziana znajomość ITIL

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Pracę wśród profesjonalistów
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-10
Wyświetlona: 5831 razy