Programista systemów wbudowanych

praca it: etat dla Phoenix Systems Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Embedded system C C++

Phoenix Systems to innowacyjna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, założona w grudniu 2011 r. przez zespół ekspertów z zakresu systemów wbudowanych. Firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dwóch wysokiej klasy inżynierów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Rolą osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozwój
systemu operacyjnego czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS oraz tworzenie oprogramowania
dla systemów wbudowanych.
Phoenix-RTOS jest autorskim systemem operacyjnym stworzonym od podstaw z myślą
o procesorach konfigurowalnych do zastosowań w energetyce i przemyśle.
Potencjalne zadania na oferowanym stanowisku:
- przenoszenie systemu operacyjnego na nowe architektury sprzętowe,
- tworzenie sterowników urządzeń,
- implementacja protokołów komunikacyjnych,
- badanie wydajności, optymalizacja i zwiększenie niezawodności oprogramowania.

Wymagania:

- umiejętność programowania w C ze szczególnym uwzględnieniem systemów
wbudowanych,
- dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość architektury mikroprocesorów oraz systemów komputerowych,
- znajomość budowy systemów operacyjnych,
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem systemów wbudowanych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Wybranej osobie oferujemy:

- ciekawą i rozwijającą pracę w innowacyjnej spółce technologicznej,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilną pracę w młodym zespole,
- pakiet medyczny,
- przyjazną atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-10
Wyświetlona: 5213 razy