Administrator IT z j. niemieckim

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: Unix Linux Administrator Katowice

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
• Zapewnienie wsparcia operacji w trybie 24×7 z zachowaniem SLA
• Administrowanie i monitorowanie infrastruktury Apache, Weblogic opartej na Unix, Linux oraz Solaris
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów
• Współpraca z innymi członkami zespołu (Administratorzy Middleware, Administratorzy Baz Danych)
• Planowanie wydajności

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na środowisku Unix/Linux
• ZnajomośćApache, Nginx, Postfix, UC4, Weblogic będzie atutem
• Doświadczenie z Solaris lub Red Hat Linux będzie atutem
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (co najmniej B1)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Gotowość do pracy w systemie 24/7

Oferujemy:
• Ciekawą i stabilną praca w międzynarodowym zespole
• Możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku
• Intensywny pakiet szkoleniowy
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• 3-miesięczny pakiet relokacyjny
• Inne benefity do wyboru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-10
Wyświetlona: 5594 razy