Programista Adobe Flex –Junior

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Adobe Flex ActionScript 3/4 Flex Builder 3/4 Subversion Object Oriented Modeling SVN

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WAK12ADOBE Warszawa
Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego) Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex Wymagania: Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 3/4) Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/4, Subversion) Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling) Podstawowa znajomość wzorców projektowych Znajomość zasad modelowania w Unified Modeling Language Praktyczna podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji środowiska bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji pomiędzy tabelami) Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (np. SVN) Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy ze szczególnym uwzględnieniem dokumentowania wykonanej pracy W projekcie nauczysz się wykorzystywać różne technologie/rozwiązania. Znajomość niektórych z nich będzie dodatkowym atutem. Znajomość Parsley, Znajomość Cairngorm Persistence, Znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność samodzielnego projektowania), Umiejętność dostosowania kodu do potrzeb narzędzi do automatyzacji testów (QTP, FlexMonkey) Umiejętność pisania testów jednostkowych (FlexUnit 4) Znajomość Maven

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia Pracę przy dużym projekcie informatycznym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-09
Wyświetlona: 6946 razy