Starszy programista PHP / JavaScript

praca it: etat dla eKomerz Polska / Elbląg

Tagi: PHP Java MySQL Zend

Starszy programista PHP

Zadania:
Udział w tworzeniu złożonych aplikacji webowych
Odpowiedzialność za zapewnianie wysokiej jakości kodu źródłowego
Współpraca z innymi programistami
Udział w analizie i opiniowaniu wprowadzanych funkcjonalności
Zarządzanie zespołem programistów

Profil kandydata (mile widziane):
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość Zend Framework 1
Znajomość wzorców projektowych, praktyczne wykorzystywanie programowania obiektowego
Doświadczenie z testami jednostkowymi – PHPUnit
Bardzo dobra znajomość MySQL
Znajomość JavaScript (jQuery)
Doświadczenie w pracy z SVN lub Git
Umiejętność organizacji czasu pracy
Umiejętność stosowania nowych technologii w aplikacjach webowych
Zdolności kierownicze
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:
Stałą pracę – umowę o pracę
Motywacyjny system płacy
Możliwość rozwoju zawodowego
Niekorporacyjną atmosferę pracy – wspólne śniadania, lunche, liczne wyjścia integracyjne
Pracę w środowisku międzynarodowym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-08
Wyświetlona: 4075 razy