Junior Web Designer

praca it: etat dla Galileo Media Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Web Designer Web Design Designer Grafik Flash Illustrator Photoshop

Galileo Interactive (www.galileointeractive.pl) od kilku lat dostarcza najbardziej skutecznych rozwiązań biznesowe w obszarze Nowych Mediów. Pracujemy dla wiodących marek na polskim rynku: Kraft Foods, Tesco, Bakoma, BOŚ Bansk, Muzeum Powstania Warszawskiego, Nestle, Davidoff. Byliśmy również strategicznym partnerem internetowym dla PL 2012 – koordynatora przygotowań Polski do UEFA Euro2012.

Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: JWD/01/2014

Opis stanowiska:
• projektowanie serwisów internetowych
• projektowanie kreacji wizualnych na potrzeby kampanii internetowych
• realizacja animacji na potrzeby kampanii internetowych
• tworzenie layoutów aplikacji Facebook’owych
• dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Flash

Oczekujemy:
• co najmniej rocznego doświadczenia w kreowaniu serwisów i kampanii internetowych
• dobrej organizacji pracy, komunikatywności, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole

Oferujemy:
• Nieustanny rozwój merytoryczny
• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach dla największych marek na rynku
• Możliwość pracy z najlepszymi w swojej dziedzinie
• Świetną atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzeni

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-08
Wyświetlona: 5982 razy