Front-end Developer [HTML5 / CSS / JavaScript]

zlecenia it dla VLOG / Warszawa

Tagi: HTML5 CSS3 JavaScript

Zakres obowiązków:
• Programowanie interfejsów użytkownika systemów informatycznych i serwisów WWW
• Budowanie aplikacji internetowych
• Doskonalenie użyteczności (usability) tworzonych i rozwijanych aplikacji

Wymagania:
• znajomość HTML i CSS (najlepiej HTML5 i CSS3)
• umiejętność programowania w JavaScript
• zainteresowanie nowymi technologiami i trendami rozwoju frontendu

Mile widziane:
• znajomość podstaw PHP

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach dla kluczowych klientów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatna opieka medyczna
• Pakiet ubezpieczeniowy
• Imprezy integracyjne
• Możliwość wyboru formy współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-08
Wyświetlona: 5220 razy