Frontend Developer

praca it: etat dla Agencja Reklamowa Aliso / Kraków

Tagi: frontend css jquery wordpress frontend developer php programista

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań w zakresie realizacji projektów webowych na zlecenie klienta. Praca polegać będzie na tworzeniu i edytowaniu szablonów graficznych aplikacji internetowych oraz przygotowywanie ich dla aplikacji.

Wymagania:

• Wysokie poczucie estetyki,
• Obsługa programu graficznego Adobe Photoshop,
• Biegła znajomość CSS2,
• Umiejętność tworzenia szablonów zgodnych ze zdeklarowanym typem dokumentu,
• Znajomość JavaScript,
• Przekonanie, że gotowy projekt musi się podobać klientowi a nie Tobie.

Mile widziane:

• Znajomość frameworku Jquery,
• Znajomość CSS3 i HTML5,
• Doświadczenie przy pracy nad szablonami dla aplikacji opartych o wzorzec MVC,
• Podstawowa znajomość PHP.
• Znajomość Wordpress

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• Luźną atmosferę w pracy,
• Uczestniczenie w ciekawych, międzynarodowych projektach,
• Elastyczny czas pracy,
• Wysokiej klasy sprzęt do pracy,
• Pracę w centrum Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-27
Wyświetlona: 5679 razy