Specjalista ds. Marketingu-Częstochowa

praca it: etat dla X-KOM / Częstochowa

Tagi: Specjalista ds e-commerce marketing

X-KOM Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 16 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało realizowanie zadań związanych ze sferą marketingu, w tym:
Kreowanie wizerunku firmy, poprzez organizację i koordynację projektów marketingowych oraz akcji promocyjno-reklamowych,
Opracowywanie, wdrażanie, nadzorowanie oraz kontrola efektywności kampanii internetowych,
Przygotowaniu materiałów promocyjnych oraz reklamowych,
Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego oraz reklamy,
Doświadczenie na stanowisku ściśle związanym z marketingiem internetowym,
Doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i koordynowaniu kampanii marketingowych oraz akcji promocyjnych,
Doświadczenie w projektowaniu budżetu marketingowego i kontrola wykonania,
Biegła znajomość narzędzi marketingu internetowego (m.in. e-mail marketing, reklama bannerowa, PPC, marketing w wyszukiwarkach, reklama interaktywna, marketing afiliacyjny, product marketing, landing page i inne) oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
Umiejętność weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych,
Kreatywność, zmysł artystyczny, komunikatywność, samodzielność, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Pracę w zespole młodych, niebanalnych ludzi, którzy wspólnie budują najprężniej rozwijającą się firmę w polskiej branży elektronicznej,
Możliwość realizowania własnych pomysłów marketingowych oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na popularność i rozpoznawalność marki,
Zawodowy rozwój w sferze marketingu, Public Relations oraz nowych technologii,
Nowe zadania i ambitne wyzwania niemal każdego dnia,
Stałą umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-20
Wyświetlona: 7720 razy