Java Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Java Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
• Dokumentacja wykonanej pracy

Wymagania:
• Dobra znajomość technologii Java
• Umiejętność testowania aplikacji (testy jednostkowe – jUnit)
• Podstawowa znajomość narzędzi Maven i Ant
• Duża samodyscyplina i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie
• Podstawowa znajomość technologii HTML / CSS / JS
• Znajomość Play Framework

Oferujemy:
• Możliwość pracy w młodym, dynamicznym, odnoszącym międzynarodowe sukcesy zespole
• Stały rozwój w zespołach pracujących nad ambitnymi projektami IT
• Nowe wyzwania i satysfakcję z osiąganych celów
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Firmowe lunche i relaks w fun roomie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-19
Wyświetlona: 4584 razy