Grafik komputerowy

praca it: etat dla M&P Agencja Interaktywna / Rzeszów

Tagi: Photoshop Illlustrator Flash grafik komputerowy

Zadania:
• Projektowanie grafiki na potrzeby stron WWW
• Projektowanie grafiki na potrzeby DTP
• Projektowanie elementów systemów identyfikacji wizualnej
• Tworzenie animiacji Flash

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Flash, InDesign)
• Doświadczenie w projektowaniu graficznym (portfolio)
• Dobre wyczucie plastyczne, poczucie estetyki i kolorystyki
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
• Kreatywność
• Sumienność
• Praca stacjonarna w biurze

Mile widziane:
• Znajomość obsługi After Effects
• Obróbka grafiki pod kątem urządzeń mobilnych
• Podstawowa znajomość HTML/CSS

Oferujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie
• Stałe wynagrodzenie
• Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-19
Wyświetlona: 7278 razy