Księgowy/a

praca it: etat dla iPłatności Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Ksiegowość

Opis stanowiska:
- księgowanie faktur sprzedaży, faktur kosztowych oraz innych dokumentów,
- udział w zamykaniu miesiąca,
- bieżąca kontrola finansowo-księgowa,
- sporządzanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu,
- kontrola rejestrów VAT,
- archiwizacja dokumentacji księgowej
- praca stacjonarna w siedzibie firmy,
- możliwość elastycznego czasu pracy,

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
- wykształcenie kierunkowe,
- praktyczna i merytoryczna wiedza z zakresu Ustawy o rachunkowości,
- znajomość kodeksu spółek handlowych,
- mile widziana znajomość rozliczania projektów unijnych
- znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, umożliwiającej generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5528 razy