Doradca klienta biznesowego

praca it: etat dla iPłatności Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Doradca klienta biznesowego

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- Obsługa aktualnych klientów,
- Realizowanie planów sprzedażowych,
- Raportowanie wyników i działań sprzedażowych.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie,
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjno interpersonalne,
- Umiejętność zastosowania technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
- Odpowiedzialność, sumienność i organizacja pracy,
- Wewnętrzna motywacja do pracy i nastawienie na osiąganie celów,

Oferujemy:
- Pracę stacjonarną lub zdalną,
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- podstawowe (przy spełnieniu określonych wytycznych) plus prowizje,
- Szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5758 razy