Analityk /Architekt Biznesowy

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: Analityk /Architekt Biznesowy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Wspieranie biznesu w rozwoju, tworzeniu rozwiązań mających na celu realizowanie strategii w oparciu o nowe rozwiązania i technologie
• Przeprowadzanie analiz biznesowych (zbieranie wymagań, analiza, modelowanie biznesu, optymalizacja procesów)
• Opracowywanie rozwiązań w ramach projektów lokalnych oraz międzynarodowych projektów w ramach grupy Klienta
• Zapewnianie zgodności rozwiązań ze strategią, dbanie o spójność i efektywność rozwiązań biznesowych
• Szacowanie kosztów projektów
• Wykonywanie pracy w oparciu o nowoczesny warsztat analityka biznesowego oraz zgodnie z najlepszymi praktykami na rynku

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia w rozwijaniu oprogramowania w branży finansowej lub u dostawcy usług IT dla branży finansowej
• Wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia analiz potrzeb biznesowych, formułowania wymagań i poszukiwania rozwiązań
• Doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań biznesowych oraz przy międzynarodowych projektach
• Umiejętność modelowania biznesu za pomocą notacji UML, BPMN
• Znajomość narzędzi Enterprise Architect
• Znajomość obszarów CRM, w szczególności obszar operacyjny (źródła danych, narzędzia do marketingu operacyjnego)
• Biegła znajomość języka angielskiego w komunikacji mówionej i w dokumentacji (projekty międzynarodowe)

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5656 razy