Zdalny Konsultant / Programista SugarCRM

zlecenia it dla Commoditech Sp. z o.o. / praca zdalna

Tagi: zdalna sugarCRM CRM sugar konsultant programista zdalnie zdalny

Commoditech ( www.commoditech.pl ) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do współpracy w ramach kontraktu na wdrożenie sugarCRM (oraz do utrzymania rozwiązania).

Miejsce Pracy: Praca zdalna

Obowiązki:

• wdrażanie, konfigurowanie i dostosowanie nowej implementacji sugarCRM w branży przemysłowej
• support rozwiązania, realizacja potrzebnych zmian

Wymagania:

• Znajomość języka PH, SQL, JavaScript i HTML
• Umiejętność programowania obiektowego
• Znajomość systemu SugarCRM, doświadczenie przy wdrożeniach lub tworzeniu modyfikacji

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia:
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-12
Wyświetlona: 4264 razy